Kategoriler
  Filters
  Tercihler
  Ara

  Teslimat ve İade

  Teslimat ve İade

  24 saat içerisinde kargo:

  Seçtiğiniz ödeme yöntemi ile siparişiniz onaylandıktan sonra 24 saat içerisinde alışveriş sepetinizdeki tüm ürünler özenle paketlenerek kargo şirketine teslim edilir. Olumsuz hava vb. koşullar altında kargo süresindeki uzama kargo şirketinin sorumluluğundadır. Siz siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta adresinize satın aldığınız ürünler ve ödemeniz ile ilgili detaylı bilgi gelir. Sipariş hazırlanmaya başladığında yine bilgilendirilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde takip numarası e-posta adresinize ve telefonunuza mesaj olarak gönderilir. Özetle tüm aşamalar için e-posta adresiniz üzerinden ve telefonunuzdan bilgilendirilirsiniz. Kargoda bir aksilik olması gibi istisnai durumlar için telefon numaranızın olması işlemleri hızlandırır. Farklı amaçlar için telefon numaranız kullanılmaz.

  Kargo ücreti sabittir:

  Tüm ürünlerde toplam alışveriş bedelinin 150 TL'yi geçmesi durumunda kargo ücretsiz olarak siparişiniz tarafınıza gönderilir. Sipariş tutarı 150 TL'nin altında ise tüm Türkiye için sabit bir kargo bedeli alışveriş sepetinize yansıtılır. Tüm Türkiye için kargo ücreti KDV dâhil olarak 9 TL'dir. Kargo bedeli kargo kampanyalarına veya ücretsiz kargo seçeneğine tabi olmayan ürünler için sipariş esnasında tüm Türkiye için sabit olarak bildirilir ve toplam ödeyeceğiniz bedele eklenir. Bu nedenle gelen kargo görevlisine ücret ödemezsiniz. Eğer kargo görevlisi tarafından ödeme talep edilirse reddederek bizimle iletişime geçiniz.

  Teslimatta dikkat edilmesi gerekilen noktalar:

  Belirttiğiniz adreste teslimat size, sipariş esnasında bildirdiğiniz isme veya birinci derece yakınlarınıza teslim edilir. Teslimat adresi ile fatura adresini farklı adreslere tanımlayabilirsiniz.

  Teslimat esnasında paketlerde ezilme vb. gibi durumlarla karşılaşmasanız bile kargo görevlisinin yanında kutuların içeriğini kontrol ederek kargonun size sağlam geldiğinden emin olunuz. Eğer ürünlerde kusur mevcut ise kargoyu kabul etmeyerek tutanak tutturunuz ve aynı kargo görevlisine iade ediniz. Siparişinizde eksiklik olması durumunda ise bizle iletişim kurmanız durumunda eksik ürün tarafınıza kargo bedelsiz olarak gönderilecektir.

  Ürünlerin İadesi:

  Ürün iadesinde bulunmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz sorununuza hızlı çözüm için yerinde olacaktır. İade talebinde bulunduğunuz ürünün açılmamış, niteliği ile oynanmamış dolayısı ile tekrar satışına engel olmayacak bir biçimde 7 (yedi) iş günü içerisinde iadesi kanunen mümkündür. Ancak TTK’na göre gıda maddelerinde üründen cayma hakkı mevcut değildir. Gıda ürünlerinde böyle bir talebiniz olması durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi üzerinden ancak gönderebilirsiniz. Anlaşmamız olmayan kargo şirketi üzerinden gönderilen kargolar reddedilir.